define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); 103. rocznica odzyskania niepodległości Polski - Ambasada Wenezueli 103. rocznica odzyskania niepodległości Polski - Ambasada Wenezueli

103. rocznica odzyskania niepodległości Polski

W dniu 11 listopada Ambasador Luis Gómez Urdaneta miał zaszczyt uczestniczyć na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy w obchodach z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Podczas uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza podniesiono na maszt flagę narodową i odśpiewano Hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Następnie odczytano Apel Pamięci i oddano salut narodowy z 21 salw armatnich.

Ten dzień by również okazją do spotkania z ambasadorami Grupy Krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów (GRULAC).